Adobe After Effects CS6 Güncel Sürüm İndir

Adobe After Effects CS6 yazılımında daha hızlı görsel efektler oluşturun ve Global Önizleme Önbelleği ile birlikte önizlemelerinizi optimize eder ve korur. Böylece, çerçeve güncellemelerini beklemek yerine teslim tarihlerini geçebilirsiniz. Metin ve şekil ekstrüzyonları, bir 3D kamera izleyici ve değişken genişlikli maske geçişi için yeni bir 3B motoruyla yaratıcılığınızı artıran bir adobe yazılımıdır.

Genel Performans Önbelleği

Daha az zamanda daha fazlasını yaratan, yeni Global Performans Önbelleği ile, önizlemeleriniz kaydedilir ve hazır olduğunda bekletilir – artık uygulamanın yetişmesini beklemezsiniz. “Başlığın altında” olan bu devrim, After Effects’i, bilgisayarınızın donanımının görsel efektleri ve hareket grafikleri için sağladığı güçten tam olarak yararlanarak son derece hızlı ve duyarlı hale getirimektedir.

 

 

3D Kamera İzleyici

3B öğeleri, alan derinliği, gölgeler ve yansımalar üzerinde tam kontrolle rahatlıkla izleyin. Çalışırken arka planda 3D parça noktalarını otomatik olarak analiz edin ayrıca 2B görüntülere yerleştirin.

Ray izlemeli, ekstrüde edilmiş metin ve şekiller

Tam olarak izlenen metin ve şekilleri doğal olarak çıkarın ve yansımalardan, çevre haritalarından ve daha fazlasından tam olarak yararlanın.

Değişken maske tüyü

Sadece köşe noktalarında değil, maske üzerindeki herhangi bir yerde tüy değerlerini kesin olarak belirtin. Falloff ve geçiş yumuşatma şeklini kontrol ederek, yaratıcı esnekliğe büyük bir destek sağlar.

Adobe Illustrator ile entegrasyon

Illustrator vektör resmini (AI ve EPS formatı) anında şekil katmanlarına dönüştürün. Vektör sanatını 2D olarak kolayca canlandırın veya 3D’ye kadar uzatın.

Kepenk Onarımı

Sabitlemeyi zorlamadan çarpıklık ve yalpalama gibi haddeleme sürtünmelerini çıkarın.

Pro Import AE ile Avid AAF ve FCP 7 XML dosyası içe aktarma

Apple Final Cut Pro 7 veya daha önceki sürümlerinde ve ayrıca After Effects’i profesyonel prodüksiyon iş akışlarıyla entegre etmenizi sağlayan Avid Media Composer ve Symphony’de oluşturulan dosyaları içe aktarın ve çalışın.

 

Rar Şifresi: donanimplus.com
İstek ve Önerilerinizi yorum yaparak iletebilirsiniz… Teşekkür Ederiz..

Bir önceki yazımız olan Facebook’a tarihi ceza geliyor! başlıklı makalemizde Facebook, facebook uygulama ve google hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yazınız

*

Share