OYUN

Oyun Yeniden Tanımlanıyor

Samsung,yeni kavisli QLED monitörüyle oyuncuları tamamen sarmaliyor, oyun içine çekiyor

Samsung kavisli ekranların öncüsü olarak çıktığı yolda zaman içinde büyük aşama kaydetti. Sadece 3 yil  içinde ulaştığı teknoloji ile oyuncular adeta oyunun içinde çekmeyi başaran samsung, yeni kavisli monitör modeli olan 49 QLED Gaming Monitor ile tam anlamıyla sınırlarını zorluyor 49 inç ekran boyutuna sahip olan ve 1800R ekran eğimi ile kavisli  monitör modelleri arasinda en dikkat çekici model olmayı  başaran Samsung  LC49HC90DMMXUF QLED Gaming Monitor, ayrıca  32:9 Ultra Geniş ekran paneliyle de yenilikçi bi yaklaşım sergiliyor.

SÜPER ULTRA GENİŞ EKRAN 

Yenilikçi 32:9 en- boy oranı ile süper ultra geniş 49 inç ekran sahip bi olan samsung LC49HG90DMMXUF QLED Gaming Monitor, yan yana iki adet 27 ’16:9 monitöre eşdeğer görüntü sağlıyor.Böylece karşısında yalnızca oyun oynarken sizi sarmalayan bir görüntüye sahip olmakla kalmıyor, ayni zamanda  profesyonel kullanımlar için geniş ekranda çalışma imkanı buluyor ve film ile video içerikleri için IMAX tarzında sinematik izleme olanağı sağlıyorsunuz.

49 inç ekran boyutu ve 32:9 en -boy oranı ile yalnızca panel görüntüsüyle değil.genel monitör tasarım çizgisiyle de oldukça fütüristik duran Samsung QLED Gaming Monıtor, konforlu bir şekilde çalışmanızı ve oynamanızı sağlamak için hassas konumlandırma da sağlıyor.Monitörü. Yükseklik Ayarlı Ayak sayesinde döndürebiliyor.yükseklik ayarınistediğiniz ölçüde yapabiliyor ve eğim kazandırabiliyorsunuz.

 

 

Bir önceki yazımız olan PS5 oyunları geliştirilmeye başlandı! 2017 başlıklı makalemizde Avalanche Studios, Final Fantasy XV ve PlayStation hakkında bilgiler verilmektedir.

Share With Your Friends

Yorum Yazınız

*

Share