MOBİL CİHAZLAR OYUN

Steam’de Kış indirim mi Geldi

Dijital oyun platformu Steam, son yıllarda gelenek hâline getirdiği Kış İndirimi konseptine bu yıl da 21 Aralık itibariyle hızlı bir başlangıç yaptı. Teknoloji meraklılarının ve oyun severlerin son yıllarda ilgi odağı hâline gelen oyun platformu, dönem dönem yaptığı kampanyalarla adından sıkça söz ettirmeyi başarıyordu. Bu başarılarına geleneksel bir bakış açısı getiren Steam, Kış İndirimi konseptinin ardından fanatik oyun severlerin sıkı takibi altına alındı.

Son dönemde global sahada çeşitli turnuva ve bol ödüllü organizasyonlarla gün geçtikçe popülerleşen Counter Strike: Global Offensive gibi FPS oyun platformlarının zirvedeki isimleri dışında 2017’nin son düzlüğünde de ilgi odağı olan simülasyon ve açık dünya oyunlarını da kampanya havuzuna ekleyen Steam, geleneksel indirim kampanyasının başlamasıyla yoğun ilgi gördü. Her yaştan oyun meraklısının yoğun ilgi gösterdiği geleneksel Kış İndirimi, saatlerin 00.01’i göstermesiyle birlikte oyun tutkunları arasında tatlı bir rekabete dönüştü.

Siz de Stem hesabınızdan yapacağınız alışverişler ile son dönemde popülerleşen oyunlar dışında grafik oyun yapımcıları tarafından olduğu kadar oyun severler tarafından da “kült” ve “klasik” olarak oyun tarihine yön veren nostaljik oyunlara indirimli fiyatlardan sahip olabilirsiniz. %75’e varan indirimlerin yer aldığı Kış İndirimi’nin 4 Ocak 2018 Pazartesi saat 10.00’a kadar devam edeceğini duyuran Steam, bu tarihe kadar gün içinde de anlık indirim ve kampanyaların süreceği müjdesini verdi.

Bir önceki yazımız olan Apple'a "Yavaşlatma" Teorileriyle İlgili İlk Dava Şoku Yasandı başlıklı makalemizde apple, apple telefonları yavaşlatıyor mu ve ios hakkında bilgiler verilmektedir.

Share With Your Friends

Yorum Yazınız

*

Share